Artiklid

Me võime kõik aeg-ajalt õnnetud ja ärritunud olla, need on tunded ja nende kogemine on üks osa inimeseks olemisest. Depressioon on aga sootuks midagi muud. Depressioon on haigus, mille puhul kestab meeleolulangus järjest nädalaid või kuid. 

Läbipõlemine ja tööstress on erinevad seisundid. Kui tööstressi puhul on tunne, et kogunenud pingeid ja kohustusi on liiga palju, siis läbipõlemisel kaob huvi ja motivatsioon sootuks. Pikaajaline tööstressi all kannatamine võib viia läbipõlemiseni. 

Paanikahäire puhul on paanikahood inimese jaoks korduvad ning esinevad olenemata olukorrast, mis tähendab, et neid ei ole võimalik ette ennustada. Paanikahäire diagnoos saadab inimesi, kelle paanikahood ei ole tingitud konkreetsest …

Ärevus on tunne, mis sisaldab hirmu, ärritust või aimdust, mis on seotud ohuga, milleks tegelikult ei ole hetkel põhjust. Kuid olenemata sellest tunneb inimene läbivalt ebamugavust, millel pole konkreetset allikat. Ärevushäireid on erinevat tüüpi …

Aktiivsus- ja tähelepanuhäire võib avalduda erinevalt ja seda esineb nii lastel kui täiskasvanutel. Millised on ATH tunnused, kuidas antakse diagnoos ja milline on ravi?

Mis on ADHD, millised sümptomid avalduvad lastel ja täiskasvanutel ning kuidas ADHD-d ravida?

Millised on ärevushäire psüühilised ja füüsilised sümptomid? Millist tüüpi ärevushäireid on olemas? Kuidas aru saada, kas mul on ärevushäire? Testi end!