BIOFEEDBACK TERAPEUDID

Terapeudid Tallinnas

Ülle Toomeoja

ESTENG

Ülle on pühendunud Biofeedback teraapia praktiseerimisele alates 2003. aastast. Ameerikas elades lõpetas ta Quantum Biofeedback diplomiga Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži ning ta on Biofeedback terapeudina registreeritud Kanada Tervishoiuorganisatsioonis. Ülle poolt läbi viidud Biofeedback teraapiaseansil on käinud üle 17 000 kliendi ning antud terapeutilise lähenemisega on saavutatud suurepäraseid tulemusi. 2018. aastast alates on Ülle tagasi Eestis, pakkudes Biofeedback teraapia teenust ning õpetades välja uusi terapeute Lifekeskuses.

Angelika Randjärv

ET

Angelika on Biofeedback teraapia terapeut, kes omab väljaõpet Ülle Toomeoja juhendamisel. Eelnevalt on ta õppinud ja töötanud erialadel, mis on samuti seotud eelkõige just inimeste heaolu ja elukvaliteediga. Teda on selles inspireerinud ja motiveerinud uudishimu inimese psüühika vastu ning tahe mõista inimeseks olemise erinevaid tahke. Tema juurde on oodatud erinevate muredega inimesed, seletamatust kurbusest kuni ärevushäire väljakujunemiseni. Angelika on just läbi Biofeedback teraapia praktiseerimise leidnud oma südame tee.

Ivar Leiten

ESTENG

Ivar jõudis Biofeedback teraapiani läbi isiklike ning sõprade kogemuste, mis inspireerisid teda õppima Biofeedback terapeudiks. Tema soov on seda teraapiavormi Eestis edasi arendada ning veel tõhusamaks muuta. Teda on pikka aega huvitanud see, kuidas inimese keha ja vaim töötavad ning kuidas inimest sellel põneval, kuid vahel väljakutsuval, teekonnal nimega elu toetada saaks. Ivari silma paneb eriti särama see, kui ta saab terapeudina tegeleda äri, spordi, suhete, ärevushäirete, paanikahoogude ning sünnitusjärgsete muutuste teemadega.

Olga Semenova (vene keel)

RU

Olga õppis enne Biofeedback teraapia terapeudiks õppimist üldarstiks. Teda on alati inimese füsioloogia kõrvalt huvitanud ka inimese vaimne seisund. See viis teda ennast täiendama filosoofia, bioenergeetika ja holistilise teraapia valdkondades. Senistele kogemustele ja teadmistele tuginedes oli tema jaoks loogiline samm õppida Biofeedback teraapia terapeudiks. Olga enda praktiline kogemus Biofeedback teraapiaga viis positiivsete muutusteni tema vaimses enesetundes ning nüüd toetab ta suurima hea meelega ka teisi inimesi sellel teekonnal.

Terapeut Kuressaares

Marili Otstavel

ET

Marili suur soov Biofeedback teraapia terapeudina on pakkuda pingete leevendamist, eneses rahutunde leidmist ning oma sisemise hääle kuulamise ja usaldamise aktiviseerimist. Kui meie enda sisemaailmas on rahu ja tasakaal, siis (k)anname seda ka teistele edasi. Selle tulemusel on inimestevahelised suhted rahulikumad, teineteise mõistmist rohkem ning igapäeva virr-varris suudad jääda iseendaks, mõistes oma soove. Marilile on alati pakkunud huvi inimene koos oma mõtete ja maailmatunnetusega. Eriti naudib ka seda, kui suudab noortele anda võimaluse end leida – nii on võimalik oma soove ja sihte juba varasemalt realiseerima hakata.