Biofeedback terapeudid

Ülle Toomeoja

Ülle on pühendunud Biofeedback teraapia praktiseerimisele alates 2003. aastast. Ameerikas elades lõpetas ta Quantum Biofeedback diplomiga Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži ning ta on Biofeedback terapeudina registreeritud Kanada Tervishoiuorganisatsioonis. Ülle poolt läbi viidud Biofeedback teraapiaseansil on käinud üle 17 000 kliendi ning ta on selle terapeutilise lähenemisega saavutanud suurepäraseid tulemusi. 2018. aastast alates on ta tagasi Eestis, pakkudes Biofeedback teraapia teenust ning õpetades välja uusi terapeute Ülle Toomeoja Teraapiakeskuses.

Loe Ülle kohta lähemalt SIIT


Angelika Randjärv

Angelika on Biofeedback teraapia terapeut, kes omab väljaõpet Ülle Toomeoja juhendamisel. Eelnevalt on ta õppinud ja töötanud erinevatel erialadel, mis on seotud eelkõige just inimeste heaolu ja elukvaliteediga. Teda on selles inspireerinud ja motiveerinud uudishimu inimese psüühika vastu ning tahe õppida tundma enda erinevaid tahke. Läbi Biofeedback teraapia praktiseerimise on ta leidnud oma südame tee, mida ümbritsevad teised teda rõõmustavad tegevused ning inimesed.

Loe Angelika kohta lähemalt SIIT


Ivar Leiten

Ivar jõudis Biofeedback teraapiani läbi isiklike ning sõprade kogemuste, mis inspireerisid teda õppima Biofeedback terapeudiks. Tema soov on seda teraapiavormi Eestis edasi arendada ning veel tõhusamaks muuta. Teda on pikka aega huvitanud see, kuidas inimese keha ja vaim töötavad ning kuidas inimest sellel põneval, kuid vahel väljakutsuval, teekonnal nimega elu toetada saaks. Ivari silma paneb särama, kui ta saab terapeudina tegeleda eriti äri, spordi, suhete ning sünnitusjärgsete muutuste teemadega.

Tutvu Ivariga lähemalt SIIT


Monika Sulengo

Olen koertega aktiivselt tegelenud alates 14. eluaastast.  Alguses vanaema kõrval, hiljem omal käel. Mul on kennel Gemmas Co, olen kasvatanud tiibeti mastifeid 15 aastat ja nüüd on mul lisaks ka väike Tiibeti sanjel ja Siberi kass. Alguses olid lemmikloomateemad mulle hobiks, seejärel tööks ning nüüd olen oma tegevusega laienenud erinevatesse teraapiatesse. 2019. aastal alustasin õpinguid Norra Rahvusvahelises Koertetreenimise koolis (International Dog Training School), kus omandasin koerte käitumisnõustaja-terapeudi teadmised ning oskused.

Tutvu loomaterapeut Monikaga lähemalt SIIT