Biofeedback terapeudid

Ülle Toomeoja

Ülle on pühendunud Biofeedback teraapia praktiseerimisele alates 2003. aastast. Ameerikas elades lõpetas ta Quantum Biofeedback diplomiga Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži ning ta on Biofeedback terapeudina registreeritud Kanada Tervishoiuorganisatsioonis. Ülle poolt läbi viidud Biofeedback teraapiaseansil on käinud üle 17 000 kliendi ning antud terapeutilise lähenemisega on saavutatud suurepäraseid tulemusi. 2018. aastast alates on Ülle tagasi Eestis, pakkudes Biofeedback teraapia teenust ning õpetades välja uusi terapeute Ülle Toomeoja Teraapiakeskuses.

Loe Ülle kohta lähemalt SIIT


Angelika Randjärv

Angelika on Biofeedback teraapia terapeut, kes omab väljaõpet Ülle Toomeoja juhendamisel. Eelnevalt on ta õppinud ja töötanud erialadel, mis on samuti seotud eelkõige just inimeste heaolu ja elukvaliteediga. Teda on selles inspireerinud ja motiveerinud uudishimu inimese psüühika vastu ning tahe mõista inimeseks olemise erinevaid tahke. Tema juurde on oodatud erinevate muredega inimesed, seletamatust kurbusest kuni ärevushäire väljakujunemiseni. Angelika on just läbi Biofeedback teraapia praktiseerimise leidnud oma südame tee.

Loe Angelika kohta lähemalt SIIT


Ivar Leiten

Ivar jõudis Biofeedback teraapiani läbi isiklike ning sõprade kogemuste, mis inspireerisid teda õppima Biofeedback terapeudiks. Tema soov on seda teraapiavormi Eestis edasi arendada ning veel tõhusamaks muuta. Teda on pikka aega huvitanud see, kuidas inimese keha ja vaim töötavad ning kuidas inimest sellel põneval, kuid vahel väljakutsuval, teekonnal nimega elu toetada saaks. Ivari silma paneb eriti särama see, kui ta saab terapeudina tegeleda äri, spordi, suhete, ärevushäirete, paanikahoogude ning sünnitusjärgsete muutuste teemadega.

Tutvu Ivariga lähemalt SIIT