Lifekeskus logo

KLIENTide tagasiside

Depressioon on minevik – olen jälle õnnelik!

Frank (46)

Mul on olnud depressioon viimased 3 aastat. Olin apaatne – ma ei suutnud midagi teha ega tahtnud kedagi näha. Pärast tööd istusin kodus ja põhiliselt magasin. Tarvitasin erinevaid antidepressante. Soovituse põhjal pöördusin LIFE Biofeedback teraapiasse.

Mõni päev pärast esimest seanssi tundsin endas uut energiat. Alustuseks koristasin oma kodu ära. Ja tahtsin midagi huvitavat ette võtta. Otsustasin minna matkale koos oma sõpradega. Matkal olles tundsin kergust ja vabanemise tunnet. Nautisin loodust ja tundsin, et olen osake sellest. Hakkasin iga nädala lõpus võtma ette väikeseid loodusmatku.

Pärast teist seanssi tekkis mul soov tegeleda kunstiga. Hakkasin joonistama looduspilte. Leidsin endale kaks hobi korraga – looduses viibimine ja looduspiltide joonistamine.

Pärast kolmandat seanssi tundsin, et ma suudan inimesi võtta nii nagu nad on, st koos nende erinevate positiivsete ja negatiivsete iseloomuomadustega. Samuti leidsin endale rohkem sõpru ja mõttekaaslasi. Hakkasin aktiivselt osa võtma erinevatest üritustest. Ma ei vajanud enam antidepressante, sest depressioon oli kadunud. Olen leidnud endale hobid ja olen õnnelik, et minu elu on muutunud. Soovitan Biofeedback teraapiat kõigile!

Jaga seda postitust:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Share on email

Liitu meie uudiskirjaga!

Lifekeskus logo

Lifekeskuse missioon on aidata vähendada igas vanuses klientide stressi, ärevust, pingeid ja traumade mõjusid. L.I.F.E. seade koostöös Biofeedback terapeudiga toetab piiravate alateadvuslike mõttemustrite muutumist, parandades seeläbi elukvaliteeti.