Depressioon on minevik – olen jälle õnnelik!

Frank (46)

Mul on olnud depressioon viimased 3 aastat. Olin apaatne – ma ei suutnud midagi teha ega tahtnud kedagi näha. Pärast tööd istusin kodus ja põhiliselt magasin. Tarvitasin erinevaid antidepressante. Soovituse põhjal pöördusin LIFE Biofeedback teraapiasse.

Mõni päev pärast esimest seanssi tundsin endas uut energiat. Alustuseks koristasin oma kodu ära. Ja tahtsin midagi huvitavat ette võtta. Otsustasin minna matkale koos oma sõpradega. Matkal olles tundsin kergust ja vabanemise tunnet. Nautisin loodust ja tundsin, et olen osake sellest. Hakkasin iga nädala lõpus võtma ette väikeseid loodusmatku.

Pärast teist seanssi tekkis mul soov tegeleda kunstiga. Hakkasin joonistama looduspilte. Leidsin endale kaks hobi korraga – looduses viibimine ja looduspiltide joonistamine.

Pärast kolmandat seanssi tundsin, et ma suudan inimesi võtta nii nagu nad on, st koos nende erinevate positiivsete ja negatiivsete iseloomuomadustega. Samuti leidsin endale rohkem sõpru ja mõttekaaslasi. Hakkasin aktiivselt osa võtma erinevatest üritustest. Ma ei vajanud enam antidepressante, sest depressioon oli kadunud. Olen leidnud endale hobid ja olen õnnelik, et minu elu on muutunud. Soovitan Biofeedback teraapiat kõigile!