Lifekeskus logo

KLIENTide tagasiside

Lahutus tekitas meeletut viha, teraapia tõi tagasi armastuse

Anita (45)

Üheksa aastat tagasi tabas mind lahutus. Mind jäeti maha kahe väikese lapsega. Abikaasa läks mu parima sõbranna juurde elama. Ma ei suutnud neile andestada. Vihkasin neid mõlemaid. Tundsin end täiesti tähtsusetu ja hüljatuna. Ema soovitas mul minna L.I.F.E. Biofeedbacki teraapiasse. Ilma minust midagi eelnevalt teadmata oskas terapeut esimesel kohtumisel öelda, et mul on raskusi andestamise ja armastusega. Terapeut rõhutas, et peab oluliseks esimesel seansil just nende probleemidega tegeleda.

Pärast seanssi tundsin ennast väsinuna ja läksin kodus kohe magama. Hommikul ärgates nutsin ja pärast seda tundsin kergendustunnet. Midagi minus oli muutunud. Tundsin armastust ja soovisin seda jagada. Sama päeva õhtul helistasin oma eksabikaasale ja sõbrannale. Ütlesin, et ma armastan neid mõlemaid ja soovisin neile kõike paremat. Tulin ohvrirollist välja ja vaatasin maailma täiesti uue pilguga. Lahutus ei mõjutanud mind enam.

Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu viha ja vihkamist ning rõõmutunnet. Pärast seda ma hakkasin suhtlema inimestega ja leidsin endale uusi sõbrannasid. Hakkasin tundma rõõmu pisiasjadest nagu ilus ilm, hea söök jne.

Jaga seda postitust:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Share on email

Liitu meie uudiskirjaga!

Lifekeskus logo

Lifekeskuse missioon on aidata vähendada igas vanuses klientide stressi, ärevust, pingeid ja traumade mõjusid. L.I.F.E. seade koostöös Biofeedback terapeudiga toetab piiravate alateadvuslike mõttemustrite muutumist, parandades seeläbi elukvaliteeti.