LIFEKESKUSEST

Meie terapeudid

Ülle Toomeoja

Ülle on pühendunud Biofeedback teraapia praktiseerimisele alates 2003. aastast. Ameerikas elades lõpetas ta Quantum Biofeedback diplomiga Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži ning ta on Biofeedback terapeudina registreeritud Kanada Tervishoiuorganisatsioonis. Ülle poolt läbi viidud Biofeedback teraapiaseansil on käinud üle 17 000 kliendi ning antud terapeutilise lähenemisega on saavutatud suurepäraseid tulemusi. 2018. aastast alates on Ülle tagasi Eestis, pakkudes Biofeedback teraapia teenust ning õpetades välja uusi terapeute Ülle Toomeoja Teraapiakeskuses.

Angelika Randjärv

Angelika on Biofeedback teraapia terapeut, kes omab väljaõpet Ülle Toomeoja juhendamisel. Eelnevalt on ta õppinud ja töötanud erialadel, mis on samuti seotud eelkõige just inimeste heaolu ja elukvaliteediga. Teda on selles inspireerinud ja motiveerinud uudishimu inimese psüühika vastu ning tahe mõista inimeseks olemise erinevaid tahke. Tema juurde on oodatud erinevate muredega inimesed, seletamatust kurbusest kuni ärevushäire väljakujunemiseni. Angelika on just läbi Biofeedback teraapia praktiseerimise leidnud oma südame tee.

Ivar Leiten

Ivar jõudis Biofeedback teraapiani läbi isiklike ning sõprade kogemuste, mis inspireerisid teda õppima Biofeedback terapeudiks. Tema soov on seda teraapiavormi Eestis edasi arendada ning veel tõhusamaks muuta. Teda on pikka aega huvitanud see, kuidas inimese keha ja vaim töötavad ning kuidas inimest sellel põneval, kuid vahel väljakutsuval, teekonnal nimega elu toetada saaks. Ivari silma paneb eriti särama see, kui ta saab terapeudina tegeleda äri, spordi, suhete, ärevushäirete, paanikahoogude ning sünnitusjärgsete muutuste teemadega.

Administraator

Anu Sepp

Minu jaoks on äärmiselt oluline, et töö hõlmaks inimestega suhtlemist ja neile lisaväärtuse loomist. Läbi elu olen teinud tööalaseid valikuid, mis võimaldavad vahetut kontakti ja/või kellegi assisteerimist. Pärast keskkooli sekretäriks õppides ei osanud ma arvatagi kui tänuväärses valdkonnas ma antud tööd saan kunagi teha. Oma kogemuse põhjal tean, kuidas Biofeedback teraapia L.I.F.E. seadme abil aitab lahendada minevikukogemustest tulenevaid piiranguid ning võimaldab läbi elu kergemalt ja rõõmsamalt edasi liikuda.

Minu siiras soov ja ühtlasi ka peamine tööülesanne on aidata meie poole pöörduvaid kliente. Minu roll on leida neile sobivaimad teraapiaajad. Samal ajal hoian silma peal keskuses toimuval ja hoolitsen terapeutide töö üldise sujuvuse eest. Selle kõige õnnestumisel tunnen suurt tänutunnet.

Väljaspool tööd aitavad mind tasakaalus hoida loodus ja loomad. Keskkonnateema on ka üldisemas plaanis mulle väga südamelähedane – kui vähegi võimalik, annan oma panuse selle hoidmisse ja kaitsmisse. Minu kodu asub looduse keskel ning avastan seal paljutki koos oma koertega jalutades. Erilised on minu jaoks kassid. Olgu selle tõestuseks asjaolu, et mul on neid kodus koguni kolm. Elu nende seltskonnas ei ole kunagi igav…kes teab kasside hingeelu, see ilmselt mõistab. Kui ma parasjagu tööl või kodus ei ole, võib mind leida mõnelt elurikastavalt kontserdilt või teatrietenduselt.

Visioon ja missioon

Visioon

Biofeedback kombineerituna Neurofeedback teraapiaga on efektiivne ja tunnustatud teraapialiik.

Missioon

Lifekeskuse missioon on aidata vähendada igas vanuses klientide stressi, ärevust, pingeid ja traumade mõjusid. L.I.F.E. seade koostöös Biofeedback terapeudiga toetab piiravate alateadvuslike mõttemustrite muutumist, parandades seeläbi elukvaliteeti.

Mida me hindame tegudes ja sõnades?

  • Positiivsest psühholoogiast lähtumine: igas elusolendis, asjas ja olukorras eelkõige positiivse märkamine ning nende omaduste välja toomine.
  • Kõigi ja kõige aktsepteerimine sellisena nagu see parajasti on.
  • Üksteise toetamine ja julgustamine enesearenguteel.
  • Enda tunnete suhtes aus ja avatud olemine ning seejuures nende turvaliselt väljendamine ka teistele.
  • Oma sisetunde usaldamine.