Klientide Tagasiside

Mu laps ei karda enam tuletõrje häirekella!

4-aastase lapse ema Moonika

Minu 4-aastasel lapsel tekkis lasteaias tuletõrje häirekella korduval käima minekul (mingi rikke tõttu) paaniline hirm. Alguses sai lasteaia õpetaja lapse maha rahustatud, kuid hiljem mitte. See olukord läks veelgi hullemaks. Tal oli paaniline hirm lihsalt juba tuletõrje häirekella nägemisest. Ta ei olnud nõus nukuteatrisse minema ja isegi ostukeskustesse, kuna tuletõrje häirekellade nägemine tekitas temas paanilist hirmu. Käisime abi otsimas laste psühholoogilt ja teiste selle ala spetsialistidelt, kuid soovitud muutust ei tulnud. Spetsialistid proovisid ka läbi erinevate mänguteraapiate, kuid ka need ei aidanud tema puhul. 

Otsustasin proovida Biofeedback teraapiat. Peale teraapiaseanssi ütles lasteaia õpetaja, et laps nõustus sellesse ruumi tulema, kus oli tuletõrje häirekell. Ta oli küll veidi hirmul, kuid sai ruumi siseneda ning paanilist hirmu enam ei tekkinud. Ligikaudu paar päeva peale seanssi oli juba tunduvalt parem, st ta ei kartnud enam tuletõrje häirekella ei lasteajas ega kaubakeskustes. Ta vajas Biofeedback teraapiat ainult üks kord. Soovitame ka teistele lastele, kellel on foobiad. 

Jaga seda postitust:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Share on email

Lifekeskuse missioon on aidata vähendada igas vanuses klientide stressi, ärevust, pingeid ja traumade mõjusid. L.I.F.E. seade koostöös Biofeedback terapeudiga toetab piiravate alateadvuslike mõttemustrite muutumist, parandades seeläbi elukvaliteeti.