Klientide Tagasiside

Seljatasin klaustrofoobia – julgen jälle liftiga sõita!

Eveliina (29)

Peale lifti kinni jäämist ja abi ootamist (ligikaudu 2 tundi) tekkis mul korralik paanika. Mulle tundus, et uksed on tihedalt kinni ja ma ei saa seal piisavalt õhku. Kohe peale seda vahejuhtumit ei suutnud ma enam liftiga sõita. Liftiga sõites tekkis paaniline hirm, ärevus, õhupuudus ja minestamise tunne. See tekitas mulle raskusi, kuna elasin 8. korrusel ja töötasin 6. korrusel. Eriti töö juures tekitas see palju stressi. 

Kuulsin Biofeedback teraapiast tuttavalt, kes oli abi saanud ärevushäirega seoses ning otsustasin proovida. Peale teraapiat olin mõnusalt lõdvestunud ja õhtul läksin varakult magama. Järgmise päeva hommikul (laupäeval) pidin koos mehega välja minema. Mees tegi ettepaneku liftiga alla sõita ja ma nõustusin temaga koos liftiga sõitma. Imestasin, et ma nõus olin, kuna varem ei oleks selline asi kõne allagi tulnud. Liftiga alla sõites oli mul ebamugav tunne, kuid enam ei tekkinud paanilist hirmu, ärevust ega õhupuudust. Koju tulles sõitsime ka üles liftiga. Sama lugu. Peale esimest teraapiat julgesin liftis sõita koos teiste inimestega. See oli minu jaoks juba suur saavutus.

Läksin ka teist korda teraapiasse. Ligikaudu viis päeva peale teraapiat otsustasin proovida üksi liftiga sõita. Selleks katseks valisin töö juures lifti, kuna see oli minu jaoks turvalisem. Esimene sõit liftiga oli ebamugav, kuid ei mingit paanilist hirmu, ärevust ega õhupuudust. Samal päeval töö juures sõitsin veel paar korda liftiga. Paar nädalat hiljem otsustasin proovida ka oma kodu lifti. Iga päevaga läks aina paremaks.

Nüüd on teraapiast möödas juba kolm kuud ja ma kasutan lifti ka ilma saatjata. Soovitan ka teistele L.I.F.E. Biofeedback teraapiat sarnaste murede korral. 

Jaga seda postitust:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Share on email

Lifekeskuse missioon on aidata vähendada igas vanuses klientide stressi, ärevust, pingeid ja traumade mõjusid. L.I.F.E. seade koostöös Biofeedback terapeudiga toetab piiravate alateadvuslike mõttemustrite muutumist, parandades seeläbi elukvaliteeti.