Lifekeskus logo

KLIENTide tagasiside

Tänu teraapiale lapse Tourette’i sündroom ja tikid taandusid

Lapsevanem Laura

Minu 9-aastasel pojal on olnud tikid juba aastaid. Esimesed kehalised tikid ilmnesid tal 4-aastaselt ja 7-aastaselt lõid välja ka vokaalsed tikid. Ta häälitses, võpatas ja hüppas kogu aeg. Ta keerutas ümber enda päripäeva ja vastupäeva, nagu oleks kinni kiilunud. 

Otsustasin minna pojaga Biofeedback teraapiasse. Positiivsed muutused toimusid koheselt pärast esimest teraapiaseanssi. Ma võin kinnitada, et tikke ja häälitsusi tuli ette poole vähem! Teine teraapiaseanss andis veelgi paremaid tulemusi. Tänaseks päevaks, kui esimesest teraapiast on möödas kolm kuud, on tikid suures osas taandunud. Minu poeg ei keeruta enam ümber enda ning nii vokaalseid kui füüsilisi tikke esineb harva, ainult pingelistes olukordades. Läheme kindlasti ka kolmandale teraapiaseansile.

Jaga seda postitust:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Share on email

Liitu meie uudiskirjaga!

Lifekeskus logo

Lifekeskuse missioon on aidata vähendada igas vanuses klientide stressi, ärevust, pingeid ja traumade mõjusid. L.I.F.E. seade koostöös Biofeedback terapeudiga toetab piiravate alateadvuslike mõttemustrite muutumist, parandades seeläbi elukvaliteeti.