Alice Aav

Suhtluskeel: eesti keel, inglise keel
Piirkond: Tartu

alice

Mina olen Alice – elukestev õpilane, õpetaja ja oma elu looja.

 

Ülikooliõpingud viisid mind turvalisest ja mõnusast maakohast suurde linna, mis pakkus seiklust, põnevust ja kõike seda, mida üks vast täiskasvanuks ning “vabaks” saanud noor inimene soovida oskab.

 

Akadeemilised õpingud on ampsanud suure tüki minu senisest ajast. 21 aastat õpinguid kulmineerus 2016. aastal doktorikraadi kaitsmisega. Pärast seda asusin omandatud teadmisi noortele tudengitele edasi andma, toimetades Eesti Maaülikoolis taimse toidu lektori ja teadurina. Tasapisi hakkas minus pead tõstma rahulolematus – sügav tunne ja teadmine, et see etapp minu elus hakkab lõpule jõudma. Ma tundsin, et ma ei rakenda oma täispotentsiaali seal, kus seda päriselt vaja oleks. Tundsin, et mu hing kõnnib valel rajal.

 

Olen olnud pealtnäha rahulolev ja tavaline inimene, kuid seesmiselt mässumeelne ning “isemõtleja”. Minu jaoks on alati eksisteerinud kõrgemad jõud, mis on erinevatel eluetappidel kandnud erinevaid nimesid – olgu nendeks siis Jumal, Universum või Ühisväli – kandev mõte, tuum ja teadmine nende taga on alati olnud üks ja seesama energia.

 

Kui minu vaimne areng täistuuridel käivitus, manifesteerus see ka minu füüsilises kehas – kroonilise tasakaalutusena. Jõudsin kahe aastaga seisu, kus ma ei tulnud enam oma füüsiliste sümptomitega väga hästi toime ja iga uus tundmus mu kehas võis käivitada paanikahoo. Teadsin, et midagi peab muutuma, et saaksin elukvaliteedi tagasi. Märkasin, et ainult füüsilised keha toetamise meetodid ei aita ja tuleb leida midagi, mis minu meeltesse tervenemiseks ruumi looks, mis tooks mind välja pidevast “põgene või võitle” režiimist. Mõistsin, et ma ei saa enam vältida enda sisse vaatamist. Püüdsin leida lahendusi – olin terve aasta personaalseks assistendiks üle maailma tuntud spirituaalsele õpetajale ning sain läbi selle oma hingele väga palju lähemale. Käisin astraalrännakutel ja kogesin lugematul hulgal võimsaid juhendatud meditatsioone. See ei olnud piisav, vajasin midagi, mis looks mu tormituultes mõtetesse selgust ja ruumi.

 

Bioresonantsteraapia võimaluste otsimine tõi mind biofeedback teraapiani, mis resoneerus minuga kohe – see tõmbas mind nagu magnet. Broneerisin endale sessiooni aja ning vabanesin esimese teraapia tulemusel paanikahäiretest. Isegi kui ärevus püüdis veel pead tõsta, siis paanika lihtsalt ei käivitunud. See kogemus sütitas minus kire ja soovi ka ise läbi selle meetodi abivajajaid toetada. Tundsin tugevalt, et olen jõudnud kohta, kus enda täispotentsiaali rakendada. Niisiis küsisin kolmanda sessiooni järgselt, millised on võimalused biofeedback terapeudiks õppida ja minule üllatuseks selgus, et kui ma poleks seda võimalust ise küsinud, oleks Lifekeskus seda mulle pakkunud! Minu jaoks oli see ühene kinnitus, et olen jõudnud sellesse kohta, kuhu olin kaua teel olnud.

 

Minu sees on tugev teadmine ja tunnetus, et läbi biofeedback teraapia vahendamise saan kaasteeliseks olla paljudele tervenejatele ning läbi selle päriselt väärtust luua. Olen jõudnud inimeste keskele, kes räägivad minuga sama keelt. Soovin, et igaüks saaks leida selle päris oma koha ja olen valmis terapeudina sellel teekonnal kaasa lööma, aidates neutraliseerida piiravaid uskumusi ja negatiivseid mõttevorme, mis meid takistavad. Üks terve ja rahulolev inimene suudab enda ümber tõsta 70 teist inimest, kelle valgus on veidi tuhmunud – see on selge viide sellele, et igaühe tervenemise lugu loeb! Üheskoos saame luua tervemat olevikku ja tulevikku.