Klientide Tagasiside

Aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH), ADHD

ATH laps (7)

Mu laps ei suutnud kedagi kuulata, oli tohutult püsimatu ja kärsitu juba varasest lapseeast saati. Biofeedback teraapia tõi kohese muutuse. Pärast esimest seanssi hakkasime õppima jõuluvana jaoks luuletust. Ta õppis selle ära vaid kahe kordamisega. Selline keskendumine oli midagi enneolematut!

8-aastase lapse ema Marju

Mu poeg ei tahtnud üldse õppida, ta vihastas alatasa tühiste asjade peale ja oli agressiivne teiste suhtes. Juba pärast ühte kogemust Biofeedback teraapias hakkasid ilmnema muutused – ta oli oluliselt rahumeelsem ning ta üllatas mind esimest korda üle pika aja kallistusega!

11-aastase lapse ema Mari

Minu tütar oli hajameelne, püsimatu, ta ärritus kiirelt ja tal oli raske koolis keskenduda õppimisele. Nägin temas muutust kohe pärast esimest teraapiaseanssi! Ta oli palju rõõmsameelsem ning mind üllatas, et temas oli tärganud huvi uute asjade vastu.

13-aastase lapse ema Signe

Nii minul kui minu teismelisel pojal on diagnoositud ATH ehk aktiivsus- ja tähelepanuhäire. Meie igapäevaelu oli keskendumisraskuste tõttu väga keeruline. Õnneks leidsime lahenduse! Juba pärast esimest korda Biofeedback teraapias käimist tundsime mõlemad suurt muutust.